Menüü

Üritused

Vingeid üritusi pole kunagi liiga palju ja seega otsustasime hakata teile korraldama erinevaid eriüritusi, mis ei jäta kindlasti kedagi külmaks! Soovid endale kaaslasega laua broneerida eksklusiivsele veiniõhtule või tulla jalga keerutama Tartu linna ägedamala diskopeole? We got you! Hoia lehel silma peal, et olla kursis SOHOs toimuvate üritustega ja et mitte midagi eriti cool’i maha magada! SOHO – sinu järgmine peatus Tartus!

Mahajäetud loss ja selle kunagised elanikud – üks Halloweenipidu, mida sa ei taha maha magada! Tule 29.10 mahajäetud lossi Halloweeniballile SOHOs! Teid ootab täielikult dekoreeritud lossihall koos põneva muusika ja kostüümivõistlusega. Pakume teile maitsvat, kuid veidi kiiksuga snäkibaari ja kõige verd tarretavaid jooke meie ballibaarist. Ürituse ja kostüümide jäädvustamiseks on kohal Fotopeegel.

Lossivaime kutsub retro ja tänapäevaste lugude saatel välja imeline DJ Ringo Saar. Jah, see on kindel, et Michael Jacksoni „Thriller“ on playlistis. Tantsige, nautige õuduste õhtu parimaid kostüüme ja tehke palju pilte, mida hiljem sõpradega jagada!

Lisaküsimusi? Kirjuta meile info@hotellsoho.ee