Menüü

Üritused


Vingeid üritusi pole kunagi liiga palju ja seega otsustasime hakata teile korraldama erinevaid eriüritusi, mis ei jäta kindlasti kedagi külmaks! Soovid endale kaaslasega laua broneerida eksklusiivsele veiniõhtule või tulla jalga keerutama Tartu linna ägedamala diskopeole? We got you! Hoia lehel silma peal, et olla kursis SOHOs toimuvate üritustega ja et mitte midagi eriti cool’i maha magada! SOHO – sinu järgmine peatus Tartus!


TULEMAS/KÄIMAS

JÕULUD SOHOS!

Alustasid just jõulupeo planeerimisega? Good problem to have! Lase ennast SOHO-pundil abistada. Olgu su idee ükskõik kui pöörane, meie keskmiselt pöörasem tiim on valmis seda mõtet teostama!

Ruumi meil on! Soovid korraldada täismaja üritust, elegantselt einestada oma seltskonnaga mõnusas restoranis või pidutseda meie vinges peosaalis? Uuri võimaluste kohta lisa!

Meie valikus on kokku 59 numbrituba. Kõikide tubade hinnas sisaldub häid mõtteid esilekutsuv buffet hommikusöök, WiFi kogu majas ning tasuta parkimine hotelli parklas vabade kohtade olemasolul.

Muidugi oleme jõuludeks tulnud välja ka erimenüüga, millega saate tutvuda! Lisaks pakume hotellis külmlauda, erinevaid vaagnaid ja põnevat joogikaarti! Jõulupidudeks organiseerime ka peosaali avatud baari!


TOIMUNUD ÜRITUSED

ISADEPÄEV SOHOS! Erandkorras oleme avatud pühapäeval (13.11), et tähistada teiega koos ühte mõnusat isadepäeva.

Isadepäeval kostitame teid meie uue a la carte menüüga, samuti on viimast päeva võimalik proovida “Metsast taldrikule” erimenüüd. Isadepäeva puhul on isadele magustoit maja poolt!

Restoran on avatud 12.00-21.00

Broneeri laud:

📩 restoran@hotellsoho.ee

📞 +372 5340 5972


METSAST TALDRIKULE tuleb taas ja alates 03.11 kuni 13.11 pakume teile metsikuid maitseid, mille tooraine on inspireeritud metsasaadustest. Meil on mõnus vibe, toredad inimesed ja põnevad maitseelamused, seega tutvu kindlasti erimenüüga:

  • Peakoka tervitus
  • Pearoog: Põldvutt mesiste aedviljadega / taimne: Portobello juustu-aedvilja täidisega
  • Magusroog: Pohlaparfee karamellikastmega

Erimenüü hind 22€

Tule ja saa hea elu maitse metsast SOHO! 🌿


Kutsume teid eriti rütmilisele ja mõnusale õhtusöögile! 04.11 esineb meil restoranis Kuuba-Eesti live bänd La Luna! La Luna on bänd, mis pakub lõunamaist soojust ja muusikat. Kuuba-Eesti bändi repertuaar koosneb tuntud Ladina-Ameerika stiilis popmuusikast, inglise kaveritest, bossanova-bolero ja ka jazz muusikast. 

RESTORAN AVATUD 12.00-00.00
LIVE ALGUS 19:30

Sissepääs TASUTA! Broneeri laud aegsasti! Tule koos kaaslase, pere või sõpradega mõnusat ja lõunamaist õhtut nautima suurepärase õhtusöögi ja muusika saatel!

Kui soovid oma seltskonnale laua kindlustada, broneeri see varakult:
restoran@hotellsoho.ee või (+372) 77 200 41 / (+372) 5340 5972


HALLOWEEN TARTUS 2022! Mahajäetud loss ja selle kunagised elanikud – üks Halloweenipidu, mida sa ei taha maha magada! Tule 29.10 mahajäetud lossi Halloweeniballile SOHOs! Teid ootab täielikult dekoreeritud lossihall koos põneva muusika ja kostüümivõistlusega. Pakume teile maitsvat, kuid veidi kiiksuga snäkibaari ja kõige verd tarretavaid jooke meie ballibaarist. Ürituse ja kostüümide jäädvustamiseks on kohal Fotopeegel.

Lossivaime kutsub retro ja tänapäevaste lugude saatel välja imeline DJ Ringo Saar. Jah, see on kindel, et Michael Jacksoni „Thriller“ on playlistis. Teile esinevad vinged zombiepruudid Tantsugeenist! Tantsige, nautige õuduste õhtu parimaid kostüüme ja tehke palju pilte, mida hiljem sõpradega jagada!

Lisaküsimusi? Kirjuta meile info@hotellsoho.ee