fbpx
Menüü

Üritused


Vingeid üritusi pole kunagi liiga palju ja seega otsustasime hakata teile korraldama erinevaid eriüritusi, mis ei jäta kindlasti kedagi külmaks! Soovid endale kaaslasega laua broneerida eksklusiivsele veiniõhtule või tulla jalga keerutama Tartu linna ägedamala diskopeole? We got you! Hoia lehel silma peal, et olla kursis SOHOs toimuvate üritustega ja et mitte midagi eriti cool’i maha magada! SOHO – sinu järgmine peatus Tartus


TOIMUNUD ÜRITUSED

EMADEPÄEVA BRUNCH SOHOs

🌷 Tule empsi, vanaema või terve perega emadepäeva puhul SOHOsse brunchile mõnusat buffet valikut nautima! Meil on soolast, meil on magusaid vahvleid ja meil on proseccot ehk kõik hea ja parem on olemas! Lisaks kõigele on meil restos tegevusterohke lastenurk, seega kui kõht punnis, saavad väiksemad mängunurgas lustida!

Tule ja naudi ühte mõnusat õhtut kino ja seejärel hea õhtusöögiga. Esitleme teile:

Savvusanna sõsarad x SOHO kinopaketti

Pakett sisaldab:
– 2- või 3-käiguline õhtusöök SOHO restos;
– Kinopiletit 07.04 kl 16.45 Tartu Elektriteatri filmile “Savvusanna Sõsarad”

Paketi hind:
– 2-käigulise õhtusöögiga SOHO restos 31€ /inimene (ei sisalda eelrooga)
– 3-käigulise õhtusöögiga SOHO restos 39€ /inimene

Pileteid saab osta ka otse SOHO hotelli vastuvõtust.

Lisaküsimusi? Kirjuta meile info@hotellsoho.ee


Inspireerivad naised: Teemaõhtu SOHO restos koos Inga Lungega

24.03.2023 toimub SOHO restos üks õdus ja meeleolukas teemaõhtu koos Inga Lungega. Inspireerivaid naisi on alati tore kuulata, eriti hea toidu ja joogipoolse seltsis. Inga räägib vabas vormis vestlusõhtul suhetest, karjäärist ja oma kogemusest humoorikas ja põnevas võtmes. Külalistel on soovi korral võimalik esitada ka küsimusi.

Toidu ja joogi eest vastutab SOHO resto ja lisaks a la cartele oleme ürituseks pannud kokku 3-käigulise erimüü.

Üritus algab 18.00


SÕBRAPÄEV! Taaskord see päev aastas, kui täiesti kohustuslik on oma date välja sööma viia! Et organiseerimine ja raske mõttetöö sellel korral ära jääks, siis kutsume sind SOHOsse nautima kas Maitsev Tartu kolmekäigulist erimenüüd või a la carte menüüd koos mõnusa muusika ja atmosfääriga!

Rütmilist ja romantilist ladina biiti mängib La Luna live bänd! 💃

Pole veel kaaslast, kellega tulla? Viimane aeg tinderdama hakata või hoopis sõbrad kokku ajada! 😉

Oleme sõbrapäeva raames erandkorras avatud 18-23!

Laua soovitame soojalt eelnevalt ära broneerida, et vältida, et pead kaaslasega tühja kõhuga akna tagant La Lunat kuulama 😏


MAITSEV TARTU SOHOS! Veebruar tähendab vaid üht – algab Tartu restoranidekuu, mille raames saab nautida kolmekäigulist erimenüüd ja seda ka SOHOs! Toitude valmistamisel kasutatakse võimalikult suures osas kohalikku toorainet. Erimenüüd müüakse komplektina ja kolme käigu hind SOHOs on 32€.

Ka toidunautlejad saavad hinnata restoranide pingutusi – veebruaris restorane külastanute hinnete alusel selgitatakse välja külastajate lemmik. Kõigi hindajate vahel loositakse välja Tartu restorani kinkekaarte.

Oleme avatud:

N 18.00-23.00 | R 18.00-00.00 | L 17.00-00.00

Broneeri laud:

📩 restoran@hotellsoho.ee

📞 +372 5340 597


METSAST TALDRIKULE tuleb taas ja alates 03.11 kuni 13.11 pakume teile metsikuid maitseid, mille tooraine on inspireeritud metsasaadustest. Meil on mõnus vibe, toredad inimesed ja põnevad maitseelamused, seega tutvu kindlasti erimenüüga:

  • Peakoka tervitus
  • Pearoog: Põldvutt mesiste aedviljadega / taimne: Portobello juustu-aedvilja täidisega
  • Magusroog: Pohlaparfee karamellikastmega

Erimenüü hind 22€

Tule ja saa hea elu maitse metsast SOHO! 🌿


Kutsume teid eriti rütmilisele ja mõnusale õhtusöögile! 04.11 esineb meil restoranis Kuuba-Eesti live bänd La Luna! La Luna on bänd, mis pakub lõunamaist soojust ja muusikat. Kuuba-Eesti bändi repertuaar koosneb tuntud Ladina-Ameerika stiilis popmuusikast, inglise kaveritest, bossanova-bolero ja ka jazz muusikast. 

RESTORAN AVATUD 12.00-00.00
LIVE ALGUS 19:30

Sissepääs TASUTA! Broneeri laud aegsasti! Tule koos kaaslase, pere või sõpradega mõnusat ja lõunamaist õhtut nautima suurepärase õhtusöögi ja muusika saatel!

Kui soovid oma seltskonnale laua kindlustada, broneeri see varakult:
restoran@hotellsoho.ee või (+372) 77 200 41 / (+372) 5340 5972


HALLOWEEN TARTUS 2022! Mahajäetud loss ja selle kunagised elanikud – üks Halloweenipidu, mida sa ei taha maha magada! Tule 29.10 mahajäetud lossi Halloweeniballile SOHOs! Teid ootab täielikult dekoreeritud lossihall koos põneva muusika ja kostüümivõistlusega. Pakume teile maitsvat, kuid veidi kiiksuga snäkibaari ja kõige verd tarretavaid jooke meie ballibaarist. Ürituse ja kostüümide jäädvustamiseks on kohal Fotopeegel.

Lossivaime kutsub retro ja tänapäevaste lugude saatel välja imeline DJ Ringo Saar. Jah, see on kindel, et Michael Jacksoni „Thriller“ on playlistis. Teile esinevad vinged zombiepruudid Tantsugeenist! Tantsige, nautige õuduste õhtu parimaid kostüüme ja tehke palju pilte, mida hiljem sõpradega jagada!

Lisaküsimusi? Kirjuta meile info@hotellsoho.ee