fbpx
Menüü

Ava SOHO rohelise võtmega

#openSOHOwithgreenkey

SOHO resto ja hotell on Green Key märgise omanik! 💚

Green Key on turismiettevõtetele mõeldud rahvusvaheline ökomärgis. See on alates 1994. aastast juhtiv standard, millega tunnustatakse keskkonnahoidlikku ja kestlikku tegutsemist. SOHO külalised võivad olla kindlad, et anname oma panuse keskkonna heaks ning suhtume ümbritsevasse säästlikult.

Tule ja ava SOHO rohelise võtmega! 🗝

Kuidas me SOHOs keskkonnasõbralikud oleme:

Vahekoristused

Igapäevastel vahekoristustel kulutame elektrit, vett, (ökomärgisega) vahendeid jm.
Meie teeme vahekoristusi vaid siis, kui uksele on riputatud silt “PALUN KORISTADA”.

Prügi ja jäätmed

SOHOs võtame prügi sorteerimist väga tõsiselt. Lisaks tavapärasele asendasime hotellitubade prügikastide kilekotid pestava sisuga.

Elekter

Kõik meie tavapirnid on vahetatud LEDide vastu ja mõõdame oma elektrikulu regulaarselt. Palun kustuta ka sina toast lahkudes tuled ja lülita välja elektriseadmed, mida ei kasutata!

Paberivaba registreerimine

Unusta pikk sisseregamise protsess, järjekorras ootamine ja kohvritega lobbys passimine. Hotelbuddy abil saab kõik toimingud teha kas või enne hotelli saabumist nutiseadmes, kohapeal uksi avada jpm.

Ei minibaarile!

Vältimaks liigset elektrikulu ja igasuguse väikse nänni tootmist ei ole SOHO tubades minibaare. Kui tahad midagi nosida või janu kustutada, tutvu meie majas asuva El Chapo menüüga, kust leiab nii snäkke kui ka maitsvaid toekamaid sööke! Veganitele on lausa eraldi menüüleht!

Pakendite vähendamine

Kasutame võimalikult vähe pakendeid, lauatarvetest ühekordsete hügieenitarveteni. Tubades on väikeste ühekordsete šampoonide ja geelide asemel dosaatorid. Vanniga tubadest leiab eriti mõnusad vannisoolad – purkides.

Taimne toit

Töötame pidevalt selle nimel, et meie hommikusöögi menüüs oleks rohkem taimseid ja vegan toiduvalikuid, et pakkuda oma külalistele imelisi ja tervislikke maitseelamusi. Seltskonnamenüüdes arvestame alati külaliste toiduerisustega ja vajadusel korrigeerime toite vastavalt. Et kõik saaksid söönuks ja rõõmsaks!

Nähtamatud loomad

Puurikanalates peetakse kanu kitsastes tingimustes, kus neil puudub liikumisruum, võimalus oma tiibu sirutada ja päevavalgust näha. Seaduse järgi peab ühele linnule puuris tagatud olema ainult A4 paberilehe suurune traatpõrandaga ala, mistõttu on loomade heaolu kitsikuses väga madal. Me SOHOs ei kasuta toitude valmistamiseks puurikanade mune!

Kohaliku olulisus

Väärtustame kohalikku Eesti toitu ja kasutame roogades võimalikult palju kohalikku värsket toorainet.