fbpx
Menüü

Söö

Meil siin SOHO’s on toiduga seis väga bueno! Saab süüa nii hommikul, lõunal kui ka õhtul.
Toidu valmistamisel me tooraine pealt kokku ei hoia. Pigem vastupidi. Kvaliteetne kaup on meil köögis hinnas! Oma moodsas restos pakume nii vegan šašlõkki kui ka imehäid tacosid. Seejuures oleme menüüsse sisse toonud ka sõpradega jagamiseks mõeldud hõrgutised. No, et põneva jutu kõrvale ikka midagi nosida oleks! Kokkuvõtteks võib vist öelda, et meie juures saab kindlasti kõhu head ja paremat täis ning ka interjöör soosib kvaliteetaja veetmist sõprade, pereliikmete või armukestega. PS! Kui kodus igahommikune puder ära tüütab, siis vihjena võime öelda, et hommikusööki pakume ka oma kodus ööbijatele. Wink-wink.

SOHO resto

SOHO restos on mõnus vibe, tuttavad maitsed soholiku krutskiga ja põnevat avastamisrõõmu pakkuv joogikaart. Meie juurde on nii lõunal kui ka õhtul oodatud lastega pered, armunud tudengid kui ka Karlova donžuaanid.
Tule SOHO’sse kvaliteetaega veetma!

E – L 12.00-23.00

Tel: (+372) 77 200 41
E-mail: restoran@hotellsoho.ee

Hommikusöök

Tõmbame üheskoos päeva käima linna ühe parima buffet hommikusöögiga!
Menüüst leiab traditsioonilisi kuumasid klassikuid nagu pannkoogid, puder, muna ja peekon. Mmm bacon! Võileiva tegemiseks on juustu, vorsti, köögivilju, kala ja palju muud. Loomulikult ei puudu valikust ka värsked puuviljad, müsli, jogurt, sai, leib, kook ja mahl. Üllatusi on veelgi, kuid kõike ei hakka ju siin kohe ära andma.
Lisaks sellele poputame oma külalisi kihiseva vahuveiniga ja kuuma hommikukohviga. Latte, cappuccino või must kohv, valik on sinu.
Külalisele väljaspoolt hotelli on buffet hommikusöögi hind 15 eurot.

Näeme hommikul. SOHO’s!

E – R 7:00 – 10:00
L – P 7:30 – 11:00

Tel: (+372) 77 200 41
E-mail: restoran@hotellsoho.ee

Eriüritused

Sul on tähtis üritus tulemas ja alustad just planeerimisega? Good problem to have! Lase ennast SOHO-pundil abistada.
Olgu su idee ükskõik kui pöörane, meie keskmiselt pöörasem tiim on valmis seda mõtet teostama!
SOHO trendikas peosaal mahutab kuni 80 külalist ning on sobilik nii meeleoluka sünnipäeva, firmapeo, pulma või mõne muu toreda sündmuse tähistamiseks. Lisaks imelistele toitudele pakume ka top notch veinikaarti, mis üllatab nii põnevate maitsetega kui ka taskukohaste hindadega.

Võta ühendust ja hakkame planeerima!
Tel: (+372) 77 200 41
E-mail: restoran@hotellsoho.ee

SOHO catering

Soovid, et sinu seltskonnale, kollektiivile või sõpruskonnale tooks keegi kogu hea toidu kohale nii, et ise ei peaks justkui millegi pärast muretsema? Meil on teile toredad uudised – alates 2023 aprillist teeb meie cool tiim ka cateringi! Sina vali vaid menüüst oma lemmikud välja ja meie hoolitseme muu eest!

Huvi korral viska pilk peale meie cateringi menüüle ja siis kirjuta/helista!

Tel: (+372) 77 200 41
E-mail: restoran@hotellsoho.ee